Ore no imouto...

27. listopadu 2011 v 15:42 | Yuna |  anime
...ga konnani kawaii wake ga nai!
Aneb "Není možné, aby moje sestra byla tak roztomilá!" Je další skvělé anime. ^^ Včera jsem ho dokoukala a naprosto se mi zalíbilo :) Myslím, že tohle anime budete většinou znát, ne? No, pokud ne, tak poslouhcejte:
Tohle anime je z roku 2010. Pokud se podíváte na animaci, je to ta typická animace. Můžete ji srovnat s Dragon crisis. Osobně se mi tenhle styl animace strašně zamlouvá ^^ Ore no imouto má 12 dílů + speciální díly(ty jsem osobně neviděla, zatím jen TV sérii )
Děj je následující:
Kyousuke(17), jakožto normální středoškolák žije naprosto normální život. Ten by probíhal v celku normálně a poklidně, nebýt jeho mladší sestry Kirino. Ta mu pije krev už 14 let. Kirino je oblíbená ve škole, začínající modelka a celkově je dokonalou ukázkou mladé dívky. Nebo ne? Všechno se tak nějak otočí vzhůru nohama, když Kyousuke doma najde eroge hru s omezením 18+. Komu tak může patřit? Rodiče vyloučí a je mu jasné, že to nemůže být nikoho jiného, než Kirino. Ta se mu posléze svěří, že je otaku a vlastník nemalé sbírky eroge, anime figurek a anime DVD. To vše ale udržuje v tajnosti. Ke Kirinině překvapení si z ní bratr nedělá legraci, ale rozhodne se, že jí pomůže její tajemství udržet. Později se seznamuje s dalšími otaku a z nich se stávají přátelé, Kirino píše svojí vlastní novelu, kamarádka Ayase se snaží vymyslet dárek pro Kirino k narozeninám a s tím vším a mnohem víc musí Kyo své sestřičce a jejím kamarádkám pomáhat.
Tak to by bylo to nejzákladnější. Osobně tohle anime hodnotím jako jedno z nejlepších. Hlavně v posledních dílech se mi líbí, jak vyjdou na povrch city, které tam zdánlivě nebyli, ale hluboko pod povrchem ano. A to sice sourozenecké pouto mezi Kyousukem a Kirinou. Vážně mě to dojalo. Nevím proč, možná jsem strašná citlivka, ale říkám, jak to je.
Někdy jsem vážně litovala Kyosukeho :D Chudák ze sebe, pro dobro své setry, dělal úchyla (no,k vzhledem k tomu, co má pod postelí to ovšem až takové nevinátko není :´D), pomáhal ji se vším, co si vymyslela...
Každopádně, skláním se před magakou, tvůrci tohoto anime a všemi, co s tím měli co do činění.
Pokochejte se openingem :)
Moje skromné hodnocení: 10/10
Doporučuji každému človíčkovi, co se chce podívat na vážně jedinečné anime :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama