Pátek 13.?

25. ledna 2012 v 8:30 | Yuna |  deníček
Zdravím :)
Dneska jen krátce, jak pro mě byl jeden den pátek 13. V úterý mi den začal naprosto "úžasně" při cestě do školy mi spadla z ramena taška a ta ne že jen spadla, ale ještě ke všemu do kaluže. Fajn, to by nebylo nic strašného. Do divadla jsem šla bez tašky a tu nechala ve škole. Doma se to vyčistí, že.
Ta horší část dne přišla později. Šla jsem do tanečních, jako každé úterý. (Ještě předtím jsem šla do knihovny, ale to je vedlejší xD) Tam jsme se chvíli vybavovaly, jak to tak bývá a pak přišla rozcvička. Chm....při ní jsem si nějak vyvrtla kotník (doktor tvrdil něco o přetržených vazích a mluvil na mě doktorštinou, které já vážně nerozumím :´D) a celý zbytek hodiny jsem se mohla tak akorát dívat, jak tančí ostaní a hýbat rukama do sestavy. Ale protože naše trenérka neudělala nic jiného, než mi dala led a poslala mě domů (kvůli čemuž byl můj otec dost naštvaný, ale to je zase jiný příběh....) Domů jsem přímo dopajdala (aby toho nebylo málo, když jsme z těch tanečních šly s kámoškou, z nějakého důvodu najednou zhasly lampy -.-) No....potom jsem doma čekala na rodičovstvo, protože ani jeden nebyl doma. (To byla zase moje chyba a v podstatě jsem taky dostala sprda, že jsem jim nezavolala, protože než dojeli domů, bylo asi 8-9 večer) No samozřejmě jsme potom jeli do nemocnice, kde shodou okolností pracuje jako sestřička mamka naší trenérky xD (strašně milá osůbka. Jen trochu přísná, když příjde na tančení :´D) No, udělali mi rentgen (zacházeli se mnou jako s kusem masa -.-' z nějakého důvodu na mě ta strašně příjemná ženská mluvila v infinitivu xD) potom jsem si chvíli počkala na doktora. Pak jsem šla(vlastně jela xD Poprvé jsem jela na vozíku :´D) za ním "na kobereček" a ten mi slavnostně oznámil, že to není zlomené, ale mám přetažené vazy na kotníku -.-) Taky se tvářil jak kakabus a bylo na něm dost vidět, že není odvázaný z toho, že si nemůže popíjet kafíčko, ale místo toho se musí zabývat nemotornou tanečnicí. (haha!) Tak jsem dostala tu modrou věc na nohu a berle a že prý se mi to bude hojit 3-5 týdnů O_o (i když pevně doufám, že to zabere míň T_T)
První noc s tím příšerstvem bylo naprosté peklo .___________. Převalovat jsem se nemohla, musím to mít "ve zvýšené poloze" a navíc to bolí jak ďas. (hlavně teda Achillovka, což se divím O_o) Takže od teď si myslím, že si tak dva týdny pobudu doma. I když v tomhle případě bych klidně brala školu, protože i zajít si na záchod je obtížné T_T
Co mě ale mrzí nejvíc je, že říkal, že si další dva měsíce nezatančím (takže až letní tábor. Skvělý T_T) a navíc- Elw, náš sraz je tímto ohrožen. Jestli se mi to do té doby nezahojí, nemyslím, že bych mohla nějak zvlášt pajdat po venku T_T Je mi to líto. ;( No uvidíme-možná se mi to do té doby zahojí ^^ Ale zatím to zůstává otevřené.
(hm, tak to krátké moc nebylo. no co xD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Velice inteligentní anketa....

ano, vím :D 100% (23)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama