Jak Yun zápasí se školou...

12. září 2012 v 17:36 | Yuna |  deníček

áááách....Když už jsem přestala s challenge, tak nějak nevím, co sem napsat XD (no počkejte....však já si najdu další challenge XD Už jsem se po nějakých dívala a budu vám tady spamovat každodenními články XD (nebojte, ono mi to stejně dlouho nevydrží a potom budu přidávat po dvou :D))
○ Tak nějak jsem měla v plánu tady napsat zase nějaký nesrozumitelný deníčkový článek s výkecem, jak jde život aaa....asi to taky udělám :D Je mi jasné, že to jen málo koho zajímá, nu co už XD Nikoho nenutím si je číst XD (ovšem bych stále byla ráda za komentáře :3)
○ Každopádně... Zatím je škola celkem v pohodě XD Na pátek máme sice naplánové už 2 testy, matikářka hodlá nejspíš každou hodinu zkoušet a navíc ji vůbec nemám ráda, ale to se nějak vsákne XD Ještě stále se nám bude rozvrh měnit, je to vážně na pytel.

No ale co se tak nějak událo....

○ Minulé úterý jsme byly s kámoškou ještě v Tescu pro nějaké věci- sháněly jsme na poslední chvíli, samozřejmě XD No a při cestě zpátky jsme z okna autobusu viděly tři slony, jak se producírujou po Hlavní třídě :D No a co nás nenapadlo- pořídíme si slona! XD heh...Ale protože nám bylo jasné, že to se asi nepovede, tak jsme se spokojily s tím, že jsme si řekly, že bychom si mohly zajít do cirkusu ^^ (V cirkuse jsem už nebyla ani nepamatuju) Měly jsme štěstí a zjistily jsme, že ve středu u nás má představení Humberto XD No a tak jsme se sbalily a šly jsme. Vyděrači měli děti od 2-12, to by nám asi neuvěřili, takže jsme museli platit za dospělé- neskutečné prachy XD No ale na to, kdy jsme naposledy byly v cirkuse a že tam už dlouho asi nepůjdeme, tak to stálo za to XD Klaun byl neskutečný, akorát chudák kluk z toho musel být naprosto vedle, když se s ním z ničeho nic to letadýlko zvedlo a on asi 10 metrů nad námi lítal v dětském letadýlku a všichni se něj dívali... Chudák XD nechtěla bych zažít XD A vůbec- být někde dobrovolník, když se na tebe všichni dívají, to je strašný XD Sloni (přesněji tři slonice) byly taky fajn, akorát co mi tam chybělo, byli tygři či lvi XD mnoo... Tak jsem se musela spokojit s medvědy...ti byli naprosto kouzelní ^^ Jen co mi dost vadilo....chápu, že tam bylo málo lidí, (ani polovina šapitó se nezaplnila :'D) ale co bylo hrozné- ti lidi vůbec netleskali a ani neměli tendenci -.- To jen já jsem tleskala až mě ruce bolely...nemožní lidi...

○ V neděli jsem zamířila "na nákupy", ovšem ne za účelem nákupů XD Tedy vyrazila jsem do Avionu ("Škola začíná v Avionu~!" To tak XD) kde se zrovna konal Veletrh zájmových kroužků. Měla jsem v plánu tam jít se podívat na vystoupení našich holek :3 Tedy ony měly- jako všichni ostatní- prezentovat naši Taneční školu a tak tam tančily dvě sestavy, co jsme se naučily na táboře. (a které jsem já taky uměla) A tak jsem se chtěla pijít na ně podívat. Když jsem tam teda dojela, bylo tam celkem dost lidí, skoro jsem ani nenašla jejich stánek XD ale nakonec samozřejmě ano. Než měly vystupovat holky, byly tam i jiné školy, tančily street, hip hop, potom tam byly mažoretky... Když holiy tančily, jedna taková nána (ano, už od pohledu a podle chování a celkově XD) tam byla opřená o to pódium, dělala, jak strašně se nudí a ukazovala *palec dolů* -.- Já ji měla chuť nakopat do řiti! >.< Asi v životě natenčila a tudíš ani neví, jak je pracné se naučit jednu blbou sestavu. No...byla jsem tam něco okolo hodiny, potom jsem se ještě procházela a potom jsem udělala osudovou chybu- vkročila jsem do knihkupectví XD A to jsem si, sakra, říkala, že nebudu utrácet XD No tak určitěěěěě :'D Samozřejmě, že jsem neodešla s prázdnou XD Odnesla jsem si s sebou 4. volume DN (Konečně ho mám! XD) a 2. díl Upířích polibků (znovu- Konečně! XD)

○ Dovolím si udělat menší reklamu na jedno rádio XD Někdy si tam zajděte ;D pokud budete hodní, zahrajou vám písničku na přání XD (pokud tam zrovna někdo bude :D)

○ Tady....ukázka toho, co vznikne, když se ve škole nudím XD Tohle sice nevzniklo letošní rok, nýbrž už ten minulý (tedy školní, letošní rok to byl XD) Radím vám- Na nudu ve škole je nejlepší se obrnit bločkem, kam si můžete kreslit a čmárat naprosto cokoliv, na co si vzpomenete XD Undertaker vznikl v hodině hudebky XD (jó...to byly časy :D Teď budeme mít na hudebku třídní a u té se nemůžeme bavit a dělat si co chceme :'D)


○ Zítra zase tělák na ráno -.- Opravdu, nemohli si to odpustit? Pomóóóc!

Uuuuuhhhh....nějak nevím, jestli jsem na něco zapomněla nebo ne,...no určitě ano, ale asi to nebylo důležité XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Baf!

Lek! 100% (22)

Komentáře

1 Aria Aria | 16. září 2012 v 13:35 | Reagovat

Undy se povedl :D A mě do cirkusu nikdo nedostane, mám klaunofobii :D

2 Katheree Katheree | Web | 16. září 2012 v 21:00 | Reagovat

Taky tak nesnášíš těláky? 0.o Každopádně Undertaker je super :)

A jen tak mimochodem, rozhodla jsem se změnit blog (předtím Neela-hime, fucking-x.blog.cz, určitě víš) z jistých důvodů, tak pokud chceš, můžeš si mě v oblíbených přepsat. Já tě tam stále mám :)

3 Katheree Katheree | Web | 17. září 2012 v 16:34 | Reagovat

To jsme na tom podobně, také sjem spíše tichým návštěvníkem a z jistých důvodů sjem na starý blog už ani nic přidávat nechtěla, ale bylo mi líto se na to vykašlat úplně :D
Ale řekla jsem si, že odteď už ty komentáře psát budu! :D Konec s leností... ehm, doufejme :)

4 Katheree Katheree | Web | 17. září 2012 v 16:39 | Reagovat

So do I! ^^ (To asi není nejsprávnější odpověď, ale nemohu přeladit na jiné jazyky než angličtinu a španělštinu :D)

5 Aru (Blatter) Aru (Blatter) | 27. října 2012 v 6:50 | Reagovat

- zkoušení z matiky? To co je? O__o
- lidi neumí ocenit krásu, umění a talent!! To je chyba naší dementní generace >_____<   ...jinak si už taky nevzpomínám, kdy naposledy jsem byla v cirkuse na představení, ale vím, že někde mám fotku s obřím tlustým dlouhým těžkým hadem :DDD Já je miluju, jsou to úžasná stvoření :33 ...taky jsou s nimi poměrně dokonalé doujiny >:DDDDD
- taky bych chtěla utrácet za knihy XD a co se týče té akce, tak jak tam byli ty mažoretky, jedna z nich byla moje nová spolužačka :D
- Undy, yay, ale best je prostě ten nad tvou postelí! :D
- těláky máte na ráno? O___o oh my, vůbec ti tohle nepřeju honey, měla jsem to tak v devítce taky >___<

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama