"Kinderparty"? No, thank you.

4. března 2013 v 19:40 | Yuna |  deníček
Víte co? Mohla bych tady začít psát, jak je život na houby, jak v poslední době přemýšlím až nad zbytečně moc věcma najednou a mám z toho depky a jak je vlastně nevýhoda bytí introvertem, protože si nikdo nevšimne, když nemluvíte,
protože vám něco je - protože to ostatní prostě nenapadne, že nemlčíte z důvodu vaší vlastní osobnosti, ale z naprosto jiných a zcela odlišných důvodů, které jsou už trochu někde jinde... Ale jak jsem chytře poznamenala, takové depčení se ke mně vůbec nehodí. Ne, nejsem taková a spousta lidí by si mohlo myslet, že můj život je vlastně naprosto v pohodě... ale občas to tak není. Eh... víte, někdy není jednoduché dělat takzvanou "vrbu", máte pocit, že vám hlava exploduje, jste unavení ne z fyzického, ale psychického vyčerpání... Chtěla jsem jen říct, važte si všech takových lidí a pamatujte na to - nemají to jednoduché. Hlídají vaše tajemství, radí vám a vyslechnou vás, když se sami trápíte, ale jakmile se to jednou v té hlavě naplní, tak to za chvíli přeteče...
Heh... ale ono je to vlastně k popukání, mohla bych to švihnout do téma týdne X'D Ne, nechci na vás přenášet špatnou náladu... to ne.

To by bylo vykecání na začátek... přejděmež k něčemu trochu veselejšímu, jo? ^^ Podělím se s váma o tohoto kawaiidního ukeho, ju~? :3

Nee-san mě furt uhání, abych napsala nějaký článek, tak proto jsem tak nějak vlastně tady XDD (když ona má co říkat, pffft xD)

Uhm... ve zkratce bych chtěla říct, že jsem se po delší době ukecala vyrazit někam do společnosti XD Když nepočítáme ASko, které by mělo být takměř za týden *-* (10 dní, no XD) Tak se asi někam jen tak nevydám, takže jsem to prostě zkusila a šla jsem na Ostravský Otaku sraz, kam jsem šla společně s mým věrných bodyguardem, Aru(cchi) :D
Na sraz jsme sice přišly až o pár hodin později, než začínal, protože jsme se obě chtěly vyhnout hrám, které tak strašně milujeme a navíc se nám nechtělo vstávat... XD ale to ani moc nevadilo :D Podle mě bylo fajn, poznala jsem trochu víc starší generaci Ostravských Otaku (skoro všichni kolem 20 a výš, že :'D) Náhodou musím říct, že si s nima rozumím mnohem víc, než s tou "kinderparty" neboli Otaku v mém věku zhruba :D Jsou prostě... fajn. Ne jako "ti druzí" XD S Aru jsme se domluvily na náměstí na půl druhou a tak jsem tam tak přijela - Aru tam už čekala společně s Nekem, což je mimochodem takový fajn - trochu úchylný, ale stále fajn XD chlapík (Aru tvrdí, že mu je 27 nebo něco okolo tohoto věku, což bych věřila XD) s neko ušima a ocasem. A jak jsem pochopila, tak nejspíš původem z Havru, ale teď bydlí v Praze XD nejspíš... nevermind :D Společně jsme šli do akéhosik sadu nebo kam - fakt nevím, jak se to tam jmenuje, srry xD chvíli jsme tam byli, dostali jsme sušenku (aneb "z těch sušenek by se mohli dělat neprůstřelné vesty" XD i když to pro mé zuby byl záhul, tak byla dobrá :D) a takový ten... koláček s papírkem uvnitř XD (a hlavní cenu, prosím XDDD v podobě "pusa od Neka" XD ne, že bych ho využila :D) A pak jsme odešli zpět na náměstí, dali jsme si menší rozchod jako pauzu na oběd, přičemž se mi při cestě povedlo narazit do jedné postarší dámy, ehm :'D (vždy s hlavou v oblacích) ta jen cosik zamlaskala, ale naštěstí z toho nebyl žádný velký poprask, asi proto, že jsem se jí rychle omluvila XD (já ji ale fakt neviděla :'D ona byla ještě menší trpaslík než já D:)
Chválím Aruiné reflexy, když - jak Aru podotkla, se zachovala jako moje matka a přitáhla mě na stranu :D
No a po úspěšném najezení, přemýšlením nad tím, jaké uši by ještě Nekovi slušely (přičemž jsem poznamenala, že želva FAKT UŠI NEMÁ XD), kecáním o čemsik, co si nepamatuju a shledání s ostatníma jsme zamířili do čajovny, kde jsme taky už potom zůstali :D Tam jsme čekali asi přes hodinu na blbý čaj (I když jakmile ho přinesli, tak jsem musela uznat, že byl dobrý XD) já se trochu nějak moc nezúčastňovala konverzace, z části proto, protože se tam začali bavit o Games of Thrones (like wtf? to tolik Otaku má o tomhle seriálu přehled? XD) a The Walking Dead a taky proto, protože jsme - jako vždy, seděli odděleně celkem, což na takových srazech není moc dobré, ale co se dá dělat, no :'D (a moje povaha na tom má část své viny taky, samozřejmě :'D) Aru sice tvrdí, že ty srazy už nejsou to, co bývaly, ale já to nemůžu popřít ani souhlasit s tím, protože to fakt nevím :D Na srazy jsem nikdy nechodila, takže... Ale já jsem byla spokojená ^^ ti lidi jsou fajn, tak proč bych měla účasti litovat :)

Yuna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ange Ange | E-mail | 26. března 2013 v 11:39 | Reagovat

Maa.. mňa napríklad prekvapuje ako veľa otaku má niečo s informatikou keď sa všetci nejakým zázrakom začnú baviť o technických veciach a ja len ... vieš... "pozerám a usmievam sa" XDD ... eeh.

Chalan Neko... pripomína mi to ASko... a všetkých tých s nekomimi XD ono je to také zlaté proste , no. :D

Né. Príď na zraz do Žiliny :D zariadim aby si si nesadla kamsi do rohu a ... :D ako sa hovorí, budeme spolu úchyláčiť. to sa na takých zrazoch robí....... un.

A napíš o ASku! Yun-chan!! ... onegai? ^^; I mean, why not? Come onnnnnn~ urob baka Ange radosť :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama